Wombat & Co Wallaby 2.0 positie- en draagjas

(3 klantbeoordelingen)

179.90

De Wallaby 2.0 van Wombat & Co London is een super fijne positie- en draagjas. Je kunt hem lekker lang door dragen omdat je hem ook als normale jas kunt gebruiken.

 

Wissen

Beschrijving

De Wallaby 2.0 van Wombat & Co London is een hele fijne warme winterjas. Met een bijgeleverde col en heerlijke zachte voering houdt deze positie- en draagjas jou en je kindje warm! Geschikt voor tijdens de zwangerschap, het buikdragen, rugdragen en het normaal dragen van de jas.

Ook zonder kindje heb je een warme jas die je zonder insert kan dragen, niemand zal zien dat hij ontworpen is als een draagjas ;). Stijlvol, waterafstotend en winddicht, heerlijk voor het Nederlandse herfst/winter weer. En hij komt met een lekkere zachte col ;).

De jas kan gedragen worden als positie jas ook kun je de jas gebruiken als je je kindje op de buik of rug draagt in een draagdoek of -zak. Hij komt met een insert die je kunt gebruiken voor de zwangerschap en het dragen op de buik en rug. Met de elastieken aan de binnenkant van de jas kun je de taille smaller maken.

Maatvoering
Deze jas valt op maat, bestel de maat die je normaal gesproken ook draagt of kijk voor de juiste maat bij de maattabel.

Materiaal
Buitenkant: 100% Polyester
Binnenkant: 100% Polyester

Wasvoorschrift
Wassen op maximaal 30ºC met speciaal wasmiddel voor outdoorkleding (Nikwax) Gebruik bij dit materiaal geen wasverzachter, dat kan het materiaal aantasten. Niet in de droger drogen.

Deze jas is te gebruiken over je draagdoek of draagzak (verkrijgbaar bij ikbenmama.nl) en bevat geen draagsysteem!

Maattabel

De Wallaby draagjassen van Wombat vallen op maat. Bij twijfel meet je maten op en leg deze naast de maattabel. De centimeters in de maattabel doe je maal 2. Meer informatie over het opmeten van je maten vind je hier.

MatenXSSMLXL
Afmetingen van de jas in cm
Borst485253,55859
Taille4547505456
Onderkant52565963,567
Armlengte6262636464
Lengte jas7879,58181,584
Schouder3738,5394243

Video

3 beoordelingen voor Wombat & Co Wallaby 2.0 positie- en draagjas

  1. Lien (geverifieerde eigenaar)

    Eindelijk! Een lekker warme maar luchtige jas die ik zelf gewoon vlot aankrijg met rugdragen! Ik liep daar met andere jassen erg tegenaan en kreeg deze als tip! Je kan de knijpers aan de hals openzetten en de jas dan ‘gewoon’ aandoen nl!
    Ook zonder insert zit hij mooi trouwens!
    De maat valt correct, ik draag altijd de en de jas zit in die maat prima! De insert staat nog verkleind bij mn dochter van 18 maanden, dus hij kan nog ruime tijd mee!
    Zeer tevreden over het product en de service!

  2. Charlotte (geverifieerde eigenaar)

    Ik ben sùper blij met deze jas! Hij is heerlijk warm, de materialen zijn mooi en er is goed nagedacht over de afwerking. Hij is ook heel goed waterdicht. Ik draag hem tijdens deze druilerige herfstdagen gewoon zonder trui, hij houdt me lekker warm.
    Fijn is dat hij mijn vriend ook gewoon goed staat (zonder de kraag dan) en hij hem dus ook kan gebruiken.
    Ik ben elke dag blij dat ik hem aankan tijdens mijn wandelingetje 🙂

    Mijn oudste dochter heb ik altijd onder gewone jassen gedragen, maar ik merk nu wat een ontzettende meerwaarde een echte draagjas is!

  3. Miranda Lammers (geverifieerde eigenaar)

    Fijne jas en valt mooi op maat.

Een beoordeling toevoegen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *